Lecznicze zioła z całego świata
Zdrowie

Lecznicze zioła z całego świata

Każdy z nas może zachorować. Ale nie każde schorzenie wymaga zażywania leków aptecznych. Na bardzo wiele dolegliwości skutecznie pomagają zioła lecznicze. Co więcej, zioła lecznicze mogą wspierać tradycyjną terapię. Jakie zioła można kupić?

Szeroki wybór ziół z całego świata

Sklep zielarski stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom bardzo różnych grup klientów. Dlatego przygotowana przez sklep zielarski oferta obejmuje zioła lecznicze pochodzące z całego świata. Klienci, którzy wybiorą sklep zielarki kupią w nim zioła lecznicze w postaci gotowych mieszanek, nalewek i wyciągów. Do nabycia są także zioła sypkie, kosmetyki naturalne, miody i produkty pszczele.

Jakie mieszanki ziół można kupić?

Zielarnia Poznań prowadzi sprzedaż ziołowych mieszanek przygotowanych według receptury Marii Treben, ojca Grzegorza Sroki i ojca Klimuszko. Mieszanka przygotowana według receptury austriackiej zielarki Marii Treban występuje w sprzedaży pod nazwą zioła szwedzkie.

Zioła szwedzkie to mieszanka, w skład której wchodzi aż 11 ziół leczniczych. Zioła szwedzkie mogą być stosowane praktycznie przy wszystkich dolegliwościach. Co więcej, można je stosować zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Nie powinno się ich łączyć z mlekiem ani produktami mlecznymi. Zioła szwedzkie dostępne są w postaci gotowej nalewki lub mieszkanki do jej samodzielnego przygotowania.

Zioła szwedzkie oraz inne zioła lecznicze, które oferuje zielarnia Poznań, jak każdy inny produkt leczniczy można przedawkować. Dlatego dany preparat czy produkt należy stosować ściśle z zaleceniami.