Przenośna drukarka do etykiet jako niezawodne narzędzie
Technologie

Przenośna drukarka do etykiet jako niezawodne narzędzie

Drukarki etykiet bezprzewodowe przydadzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wykonania nadruku, a w pobliżu nie ma urządzenia stacjonarnego. Ich olbrzymią zaletą jest fakt, że są to drukarki przenośne. Można z nich korzystać w zasadzie wszędzie i nie potrzebują stałego dostępu do prądu. 

Postaw na bezprzewodowe drukarki etykiet

Jeśli chcesz, żeby Twoja mała drukarka przenośna oferowała trwały i dobrze widoczny nadruk niezależnie, chociażby od warunków atmosferycznych, to postaw na drukarki etykiet bezprzewodowe marki Brady. Znajdziesz je na stronie sklepu z drukarkami, której działalność jest kontynuacją dawnego sklepu. Przenośne drukarki kodów kreskowych tego producenta oferują nadruk termotransferowy. Jest on odporny zarówno na wilgoć, niskie i wysokie temperatury, jak i oleje czy smary. Te drukarki etykiet bezprzewodowe świetnie sprawdzą się więc m.in. w pracy instalatorów czy kurierów. Można je wykorzystać także na różnego rodzaju eventach. Sklep oferuje urządzenia różnej wielkości, oferujące wydruk etykiet w różnych kształtach i wymiarach. Oczywiście, są to przenośne drukarki etykiet kolorowych. Do wyboru są m.in. modele.:

  • M211,
  • BMP41,
  • M611,
  • MBP71.

Jeśli nie wiesz, czy dana przenośna drukarka etykiet będzie dla Ciebie odpowiednia, to w razie jakichkolwiek pytań, sklep służy pomocą telefoniczną oraz mailową. Warto zamówić więc drukarki etykiet bezprzewodowe właśnie tam.