Osiągnij wysokie efekty dzięki kriolipolizie
Usługi

Osiągnij wysokie efekty dzięki kriolipolizie

Mało kto słyszał o zabiegu jakim jest kriolipoliza co to właściwie jest spróbujemy wyjaśnić pokrótce w poniższym artykule. Znamy wiele zabiegów, dzięki którym możemy pozbyć się zbędnego tłuszczu, a jednym z nich jest także kriolipoliza. Jednak ten innowacyjny zabieg różni się od innych, polega bowiem na sukcesywnym zamrażaniu tkanki tłuszczowej, dzięki czemu można zbędą jej ilość wyeliminować. Jeżeli masz niechcianą tkankę tłuszczową i mimo uprawiania sportu nie możesz się jej pozbyć, zainteresuj się nowoczesnym zabiegiem kriolipolizy.

Na czym polega zabieg kriolipolizy?

Jak każdy zabieg, także kriolipoliza musi rozpocząć się od rozmowy i wywiadu z osobą zainteresowaną, aby wszystko przebiegło według wcześniej ustalonego schematu. Urządzenie do kriolipolizy nie należy do najtańszych, dlatego cena zabiegu także jest raczej z wyższej półki, jeżeli jednak chcemy zadbać o swoje ciało, z pewnością docenimy innowacyjność i nowoczesność tego zabiegu. Sam sprzęt do kriolipolizy to głowica, którą przykłada się do ciała, na tą partę skóry, gdzie chcemy aby została usunięta tkanka tłuszczowa.

Informacje dla gabinetów kosmetycznych

Jeżeli prowadzisz własny gabinet kosmetyczny, warto zastanowić się nad rozszerzeniem swojej oferty. Sprawdź kriolipoliza cena urządzenia i zainwestuj w swój salon kosmetyczny, a z pewnością zwiększy się liczba klientów, którzy będą zainteresowani także tym innowacyjnym zabiegiem. Warto pamiętać o przeciwskazaniach i prowadzeniu wywiadu z klientką, albowiem zabieg nie powinien być wykonywany na przykład u kobiety w ciąży, osób w podeszłym wieku czy u osób z niskim ciśnieniem. Nie wolno go także wykonywać na osobach z wszczepionym rozrusznikiem czy innym urządzeniem.