Jak wykorzystać system GS1?
Technologie

Jak wykorzystać system GS1?

Sprawne zarządzanie łańcuchem dostaw może dzisiaj stać się naprawdę bardzo prostym zadaniem. Wszystko dzięki systemowi GS1.

Digitalizacja w firmie: co to oznacza?

System GS1 umożliwia identyfikację usług, lokalizacji, zasobów i produktów. Jest stosowany w bardzo wielu branżach na całym świecie. Także w Polsce bardzo wiele przedsiębiorstw zdecydowało się na jego wdrożenie. Wdrożenie systemu GS1 ułatwia dygitalizacja firmy. Digitalizacja firmy to nic innego, jak wykorzystanie technologii cyfrowych do zarządzania firmą.

Digitalizacja firmy pozwoli wdrożyć system GS1, który oparty jest na kodach kreskowych. Digitalizacja w firmie jest koniczna zwłaszcza wtedy, gdy działa ona na rynkach międzynarodowych. Digitalizacja w firmie przynosi wymierne korzyści finansowe. Jednocześnie digitalizacja firmy oznacza ogromną oszczędność czasu.

Jak wdrożyć dygitalizację?

Z pewnością bardzo dużym ułatwieniem są profesjonalne szkolenia dla firm, których tematyką jest system GS1. Profesjonalne szkolenia dla firm pozwalają poznać narzędzia umożliwiające w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje system GS1. Co ważne, szkolenia prowadzone są metodą e-learningową.

Szkolenia standardy GS1 są dzięki temu dostępne dla każdego. Co istotne, osoby, które się na nie zdecydują, nie tylko opanują nowe umiejętności w zakresie cyfryzacji, ale otrzymają także międzynarodowy certyfikat. Szkolenia standardy GS1 odbywają się dla pracowników firm różnych branż. Każdy przedsiębiorca zainteresowany cyfryzacją swojej firmy znajdzie odpowiednie szkolenie dla siebie.