Drukarki etykiet bezprzewodowe — komu się przydadzą?
Technologie

Drukarki etykiet bezprzewodowe — komu się przydadzą?

Drukarki etykiet bezprzewodowe to kompaktowe urządzenia, które przydają się przedstawicielom wielu branż. Korzystają z nich nie tylko osoby, które muszą wydrukować etykietę u klienta – jak np. kurierzy, ale i instalatorzy, czy osoby zajmujące się prefabrykacją szaf, czy dźwigów. Niezależnie od celów, warto więc zainwestować w sprawdzone drukarki przenośne o długiej żywotności. 

Przenośna drukarka etykiet jako mobilne rozwiązanie

Drukarki etykiet bezprzewodowe Brady oferują nadruk termotransferowy. Jest to metoda zgrzewania, która sprawia, że etykiety są odporne zarówno na warunki atmosferyczne, jak i m.in. oleje czy smary. Każda przenośna drukarka etykiet dostępna w ofercie sklepu działa niezawodnie w każdych warunkach. Idealnie nadaje się więc do wykorzystania w terenie. Warto podkreślić, że przenośne drukarki etykiet kolorowych umożliwiają również drukowanie biletów i paragonów. Sprzęt ten nadaje się więc do używania na różnego rodzaju wydarzeniach. Na stronie sklepu online znajdziesz przenośne drukarki kodów kreskowych Brady różnego typu. Oferowane modele to m.in.:

  • BMP61,
  • BMP51,
  • M211,
  • BMP21.

Każda mała drukarka przenośna jest szczegółowo opisana, dzięki czemu bez problemu znajdziesz urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb. W razie pytań można skorzystać z opcji kontaktowej i skonsultować kwestię zakupu z pracownikiem sklepu.